Predica de Crăciun, Tinu Leontiuc

Pentru sfânta sărbătoare a Crăciunului considerăm că este foarte potrivit a asculta tot un mesaj al lui Tinu Leontiuc rostit în 27 Decembrie 2015. Mesajul în materialul video.
Predica a fost rostită în Biserica Penticostală din Perth Australia, biserică soră iar mesajul este actual. Fiind oricum o slujbă online, considerăm potrivit să urmărim această predică, mesajele lui Tinu Leontiuc continuând să fie actuale chiar și după ce el nu mai este printre noi ci este la Domnul pe care l-a slujit și iubit. Biserica Protestantă Evanghelică este în părtășie și comuniune cu bisericile Penticostale, Baptiste, Reformate și iubește slujirea copiilor Domnului.
Consistoriul