Predica din Duminica 5 Martie 2023

Biserica Protestantă Evanghelică
O Biserică Lutherană , Metodistă și Valdenză, Misionară a Poruncilor lui Dumnezeu

contact@bisericaevanghelica.com

2 Corinteni cap. 13
11 Încolo, fraţilor, fiţi sănătoşi, desăvârşiţi-vă, îmbărbătaţi-vă, fiţi cu un cuget, trăiţi în pace şi Dumnezeul dragostei şi al păcii va fi cu voi.
12Spuneţi-vă unii altora sănătate, cu o sărutare sfântă.
13Toţi sfinţii vă trimit sănătate.
14Harul Domnului Isus Hristos şi dragostea lui Dumnezeu şi împărtăşirea Sfântului Duh să fie cu voi cu toţi! Amin.

Pastor
Leontiuc Marius Sebastian